Život nabízí tolik možností tak neváhejte a bavte se!

Nová možnost legalizace - Windows XP Professional

2. července 2008 v 20:46 |  Novinky
Nový způsob legalizace Windows platný od 1.4.2007
Nejlepší cestou, jak prodat legální systém Microsoft Windows, je předinstalovaná dodávka s PC. V případě, že se na vás obrátí zákazník, který nainstaloval nelegální kopii systému Windows, můžete mu nyní nabídnout nový produkt s názvem legalizační sada pro systém Windows XP Professional, zkráceně Windows legalizační sada (Get Genuine Kit for Windows XP Professional). Legalizace pomocí OEM balení se speciální legalizační samolepkou končí 31. 3. 2007 - od tohoto data již OEM licence se samolepkou nebudou v prodeji u autorizovaných distributorů. Prodej koncovému uživateli je možný i po tomto datu do vyprodání zásob.
K čemu slouží nová legalizační sada?
Sadu je možné použít pouze pro instalaci do PC sestav, ve kterých byla dříve nainstalována padělaná, odcizená nebo jinak nelegální a nelicencovaná kopie systému Windows. Legalizační sada je nepřenosná a vázaná na HW, s kterým byla poprvé aktivována. K dispozici je pouze pro Windows XP Professional. Jaké výhody zákazníkovi přináší?
Bezstarostnou legalizaci Windows XP, štítek Certifikát pravosti, získání přímé technické podpory od společnosti Microsoft nebo jejího partnera, přístup k aktualizacím a otevřenou cestu k upgradu na Windows Vista.
Je možné legalizovat systém Windows XP Home?
Ano, tento systém je možné legalizovat pouze online nákupem sady Windows Genuine Advantage Kit pro systém Windows XP Home. Nabídku pro objednání obdrží zákazník při ověření pravosti jeho operačního systému Windows, v případě, že systém byl vyhodnocen jako nelegální, na stránce http://www.microsoft.com/genuineCo všechno musí zákazník udělat pro obdržení legalizační sady? o Spustit program Windows Product Key update Tool a zadat nový produktový klíč o nebo provést předinstalaci systému Windows XP z CD v této sadě o nebo provést čistou instalaci systému Windows XP z CD v této sadě o nalepit štítek Certifikát pravosti na počítač (na boční stranu skříně počítače nebo na spodní stranu notebooku) o provést aktivaci produktu (online nebo telefonicky na čísle 800 100 074).
Následně může zákazník získat veškeré aktualizace a výhody systému Windows. Je možné legalizovat systém Windows Vista?
Ne, systém Windows Vista je možné zakoupit s novým počítačem (OEM licence) nebo formou krabicového software.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.